Google+ Followers

wtorek, 21 stycznia 2014

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY!

Witajcie Kochani!  
Oficjalnie, z ogromną radością i przyjemnością witamy Was na Naszym blogu biznesowo – kulinarnym :-)
Nasze wspólne „dziecko” po burzliwych kłótniach, propozycjach, burzach mózgów, hektolitrach kaw otrzymało nazwę – Twój mLunch.
Twój, Nasz, Wasz mLunch skierowany jest do ludzi, którzy chcą zdrowo się odżywiać w pracy, po pracy, w podróży, i szukają odpowiednich przepisów oraz motywacji do przestrzegania zdrowych nawyków żywieniowych, szczególnie wtedy gdy wydaje się to być niemożliwe.
Twój mLunch to blog poświęcony zdrowym potrawom, które nie wymagają spędzania godzin w kuchni oraz przysłowiowego „stania przy garach”. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy w codziennej bieganinie nie mają czasem chwili na łyk porannej kawy i zapomnieli co to znaczy zjeść zdrowe i pożywne drugie śniadanie w pracy.
Znajdą się tu przepisy na zdrowe, łatwe w przygotowaniu i co najważniejsze, szybkie dania, które z pewnością nadadzą się do pracy, biznesowe podróże, delegacje, które często okazują się czasochłonne. Pokażemy, że istnieje niezwykle prosty wybór między przekąskami a typowymi fast-foodami, znajdziemy alternatywę dla niezdrowego, przekąskowego jedzenia. Na zimno i na ciepło, na słodko i na słono - każdy znajdzie coś dla siebie.
Oczywiście Kochani, Twój mLunch to nie tylko przepisy, to również ciekawostki na temat zdrowia oraz porady dotyczące zdrowego stylu życia.
Zarazimy Was zdrowym  stylem życia, które stało się naszą pasją.

P&E

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz